Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Héra Prémium vs Dulux?

Héra Prémium vs Dulux?

Figyelt kérdés

Szeretnénk kifesteni a házunk belterét,és sajnos nem tudunk dönteni a 2 márka között.

Árban a dulux picivel több,viszont nem tudjuk mennyivel is tartósabb ??



2016. máj. 25. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt muszály leírnom.


Mikor a kérdést olvastam, első értelmezésként az jelent meg előttem, hogy a Margarin és egy bizonyos hashajtó együttes használatának szervezetre gyakorolt hatására vagy kíváncsi.


Aztán kiderült, hogy nem. Sajnos a valódi kérdésre nem tudok válaszolni. :D

2016. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vatafak ***** válasza:
polifarbe-platinum
2016. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkettőt hsználtam.Végülis mindkettő jó festék,de én a Duluxot ajánlom.Iszonyatosan sűrű,olyasmi,mint a méz,így szinte nincs csepegés,nem kell takarítani,sikálni a leszáradt festékcseppeket.Én takarófóliát se hasznltam!Nincs semmilyen szaga,a szoba már aznap használható alvásra!Nagyon jól fed,én egy sötét színt festettem világosra,pár helyen 1 réteg is elég lett volna,de átkentem mindenütt 2x,így tökéletes!Ha ezt választod,ne ilyedj meg,hogy milyen sűrű,higítás nélkül dolgoztam vele!!!

Jó festést :)

2016. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget igaz lett :)
2016. jún. 26. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!