Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom nagy hülyeség, de mi...

Tudom nagy hülyeség, de mi lehet az a videó? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval pár hete felmentem youtube-ra, hogy az egyik lejátszási listám hallgassam és már kattintottam is, aztán még mielőtt betöltötte volna az oldalt, abban a fél másodpercben megláttam egy másik videó indexképét az ajánlottak között,de mikor gyorsan visszamentem már frissült és az a videó nem volt ott...(bocsi, remélem érthető azért.) Annyit tudok csak, hogy az indexkép egy szem volt, ilyen rózsaszínes zöldes azt hiszem. De a címet nem láttam.:c És most nagyon idegesít hogy nem tudom mi az, még akkor is ha amúgy a videó lehet nem is tetszene. Hogyan találhatnám meg? Esetleg valaki innen nem ismeri a videót, ami nagy valószínűséggel valami zene lesz? Vagy végleg lemondhatok róla? Rettenetesen idegesít, légyszi segítsetek.:D

2016. máj. 26. 02:41
 1/4 anonim ***** válasza:
játszd le újra ugyanazt a videót és bedobj ajánlásba.
2016. máj. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy ez a youtube főoldalán (vagy hogy írjam :D) volt, vagyis akkor épp nem néztem semmi videót.
2016. máj. 27. 03:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami Illuminati-videó volt. Az Illuminati jele egy szem egy háromszögben, és az egész zöldes.


Ha frissítgeted a kezdőlapot, lehet, hogy újra be fogja tenni.


Amúgy az Illuminatiról sokan készítenek videót.

2016. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, bár igazság szerint én sem fűzök már hozzá sok reményt. Meg ahogy írtam is, több hete volt már. Amúgy nem kizárt az illuminatis videó sem, mert sok összeesküvés elméletes videót szoktam nézni.:D
2016. máj. 27. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!