Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha slipknotot...

Szerintetek gáz, ha slipknotot hallgatok az ilyen nyálas zenék helyett?

Figyelt kérdés

Elég sok kritikát kaptam már,hogy milyen szart hallgatok így meg úgy,és hogy "nincs stillem" . Úgygondolom,hogy inkább hallgatom azt ami nekem tetszik,stb..

De ez most tényleg..mennyire gáz,ha nem ilyen Justinfszomat hallgatok meg ilyeneket?:/

L



2016. máj. 26. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg a slipknot is nyálas fos - ennek ellenére pont nem érdekel, te mit hallgatsz. Magánügyed, az egyetlen ami ciki ebben a szituációban az az, hogy téged az érdekel, mit gondol más a te zenei ízlésedről. Szarni bele!
2016. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2016. máj. 26. 13:59
 3/11 anonim válasza:
Az elsőt nem is értem miért mondta, hogy egy nyálas fos. Mi benne egyáltalán nyálas? Na mindegy. Na most egyébként eléggé képmutató voltál, mert azt írtad, hogy azt hallgatod ami neked tetszik, de aztán ítélkezel az felett, aki 'Justinfszomat' meg 'nyálas zené'-t hallgat. Most nem védem ezeket a zenéket, mert én sem ilyeneket hallgatok. Mindenki azt hallgatja ami neki tetszik, pontosan. Azért kapsz kritikát, mert valószínűleg 14-15 lehetsz, és a tinik ilyen korban szeretnek az ember azon dolgán lovagolni, amiben különbözik. Na most ha majd idősebbek lesztek, le se fogjátok szrni, hogy a másik milyen zenét hallgat
2016. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Az elsőt nem is értem miért mondta, hogy egy nyálas fos."

Mert szerintem az. Akarsz vitatkozni a zenei ízlésemen? Mert én nem.


"Mi benne egyáltalán nyálas?"

Nem fogom kifejteni, ahogy azt sem, hogy mitől fos SZERINTEM.


"Na most egyébként eléggé képmutató voltál, mert azt írtad, hogy azt hallgatod ami neked tetszik, de aztán ítélkezel az felett, aki 'Justinfszomat' meg 'nyálas zené'-t hallgat."

Na igen, ez a másik fele. Fos zene, fos zene, de nem mindegy neked? Miért nem hagyod rájuk?

2016. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Utolsó, nem zavar, hogy a képmutatós rész már NEM neked szólt?
2016. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Bocs félre értettem, egyébként meg mi az, hogy miért nem hagyom rájuk?? Ő írta ki a kérdést, én meg megválaszoltam! Nyugodjál már le, mi a bajod?
2016. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek szól, ne hisztizz már.
2016. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Pontosan. Az enyém is. Költői kérdésként írtam hozzád azt a két sort, na mindeggyel le is zártam.
2016. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En meg mind2-t hallgatom. Ez meg hogy lehet :O megáll az ész
2016. máj. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek: Jó ízlésed van, szard le mások véleményét.;)
2016. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!