Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cort, fender vagy ibanez...

Cort, fender vagy ibanez (akkusztikus)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy új akkusztikus gitárt. Mit ajánlotok? Fender vagy cort? Persze tudom, ki kell próbálni, stb, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Az ibanezről mit tudtok? A mostani gitáromnak az a baja, hogy nagyon rezeg. Ezt mindenképp szeretném elkerülni a következőnél

2016. máj. 26. 21:13
 1/3 Mojjo ***** válasza:

Azonos árkategóriában mindenképpen a Cortot ajánlom. Főleg az alsóbb (40 ezer körüli) árkategóriákban.

Az olcsó, full rétegelt Ibanezek azt hozzák, amit egy viszonylag tisztességesen összerakott full rétegelt gitártól várunk, semmi extra, de rendben vannak. Drágább, akár bőven 100 ezer Ft feletti árkategóriában viszont akárhány Ibanez akusztikust próbáltam (4-5 volt talán), mind olyan, hmmm... fakó érzetű volt. Egyáltalán nem győztek meg. A kategória Cortjai annál inkább. Mondjuk a 40-nél magasabb árkategóriában, de még 100 alatt én a Dowinát bevenném a játékba. Illetve gondolkodás nélkül azt vennék Fender, Cort, meg Ibanez helyett.

2016. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Mojjo:) nekem is a cort a legszimpibb, és igen, kb ez a 40ezres kategória lenne
2016. máj. 27. 09:00
 3/3 Mojjo ***** válasza:
Akkor Cort Earth 70, egyértelműen. A legjobb ár/érték arányú, olcsóbb kategóriás, tömör fedlapos gitár, amit kaphatsz.
2016. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!