Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 22 éves fiu vagyok aki 3 éve...

KozR kérdése:

22 éves fiu vagyok aki 3 éve dolgozik CNCben (végzettségem is megvan) ebből több mint 2 éve gépbeállító vagyok 3 és 5 tengelyes esztergákon. Angliában lenne e esélyem? A nyelvet középszinten beszélem és barátnőm rokonai kint élnek.

Figyelt kérdés

2016. máj. 27. 19:24
 1/2 goaus ***** válasza:
Szia! A legjobb szakma kinn komolyan. Ha már megérteted magad angolul, minden városba, faluba nagyon keresik a CNCseket, azt is mondhatnám az egyetlen szakma maradt kinn, ami még nem telített. Sok tanácsot nem is kell adni, ügynökségek kirakataiban is mindenhol látom a CNC-s hirdetést, kinézitek a várost, beviszed CV-d az összes agencyhez, és szerintem pár héten belül tuti hogy dolgozni fogsz.:) Sok sikert! Jah, éshogy mondjak motiválót is, helyedben 12-13 font alatt szóba sem állnék senkivel kezdésként se, pár helyen bejött ez a kelet eu stílus hogy minden szakmát minimálbér felé taszítani. Jó CNC-s 13-15 fontot szoktak kapni óránként. Legtöbb hirdetés is ilyen nektek, szóval nem kell még aggódni, de figyelj rá.
2016. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igy már kicsit magabiztosabb lettem :) remelem sikerul :)
2016. jún. 2. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!