Fairy Tail OVA-k?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az lenne(remélem sikerül értelmesen megfogalmaznom) hogy a különböző OVA részeket mely részek között lenne érdemes megnézni, úgy hogy az ne spoilerezzen le semmit?

Pl.: az elsőt a 4. 5. rész között (csak írtam valamit)

A válaszokat előre is köszi :)



2016. máj. 28. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megnéztem az összes eddigi OVÁt, amikor még valahol a sorozat közepefele (100 rész körül) jártam, és nem volt semmi spoileres, ami feltűnt. Legfeljebb volt néhány szituáció vagy megjegyzés, amit nem tudtam hova tenni, de amikor odaértem az animében, leesett.
2016. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsőt, a harmadikat és a hatodikat bármikor meg lehet nézni szerintem.

A másodikat miután Wendy bejött, mert tele van az az előtti részek poénjaival.

A negyedik a Nagy Mágia Játékok előtti edzésnél játszódik.

Az ötödik a Nagy Mágia Játékok közben van a hetedik pedig utána.

De ahogy az első mondja semmi spoiler nincs benne, max van olyan amit nem fogsz érteni.

Remélem segítettem :)

2016. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első 3 OVA az Edolas arc után játszódik (a másodikban van egy kisebb utalás rá)

A negyedik a Nagy Mágiajátékok arc elejében.

Az ötödik pontosan az első évad után.

A hatodikat még nem láttam. (sorry)

A hetedik a játékok és a Zerø között bármikor.


Az első és a harmadik OVA viszont tényleg bármikor nézhető (bár az introja ábrázol karaktereket, akik csak a Phantom Lordtól kezdtek feltűnni)


A negyedik, az ötödik és a hetedik OVAhoz szükséges az alapszituáció (a negyedikben kevés, az ötödikben már karaktereket is mutatnak, a hetedik viszont már kicsit kiesett de alapból abból indulunk ki ami a játékok után történt), én az 5.t még akkor néztem mikor még csak az Oraciónnál tartottam, így a fele érthetetlen volt nekem.


A hatodikat mint mondtam még nem néztem meg, de nem hiszem, hogy bármi spoilert tartalmazhatna, de alapszituáció terén kb. a Mágiajátékok után játszódhat.

2016. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előbb kihagytam a másodikat, ami az addigi sorozat iskolaparódiája. A Phantom Lord törtènései vannak ábrázolva sulisítva, viszont van egy-két utalás benne a Mennyország tornyára, és egy poén már csak az Edolas közben/után lesz érthető, valamint Wendy szerepel benne, aki csak az Oraciós Seis előtt jelent meg. Anyit nem árt tudni, hogy az első, és a harmadik is ábrázol karaktereket, akik szintén csak a Phantom Lord után jelentek meg.
2016. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hatodik OVA azt hivatott bemutatni, hogy Mashima Hiro milyen alkotó dolgokat vett át előző munkájából, a Rave Masterből, mikor alkotta a Fairy Tailt, így az nem is igazán epizódfüggő, leszámítva Klodoát alias. Jackpot Mk. II-t aki csak a Starry Sky arcban tűnik fel (mármint Jackpotként, mert Klodoaként már a az Oración seisben is megvolt.) Remélem segíthettem.
2016. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!