Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha teljes...

Mit szólnál hozzá, ha teljes mértékű abortusztilalmat rendelnének el, és gyermektelenségi adó fizetésére köteleznék a gyermektelen házaspárokat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Fellázadnék a kormány ellen. Ilyet nem tehetnek! Nem lenne fair.
2010. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Ekkora baromság hogy jutott az eszedbe..megadóztatni azokat, akik nem csinálnak gyereket? Túl sokat nézted a tv-t.

A teljes abortusz tilalmat nem engedélyezhetik. Gondolj csak bele. Rengeteg féllábú gyerek lenne, meg hasonlók.

Ha meg megakarnák adóztatni a párokat, akik nem csinálnak gyereket, az sem lenne fair, mert mi van azokkal, akik szeretnének, de egyszerűen nem tudnak csinálni gyereket.

Már bocs, de ilyen hülye kérdéseket felrakni...

Természetesen mind a kettőn felháborodnék, ahogy szerintem az emberek 99%-a

2010. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Engem nem érintene, mert már van kettő, és még szeretnék is legalább egyet.


Valószínűleg így nem házasodnának meg már annyian se, mint most, esetleg elválnának, akik házasok, vagy papírt szereznének róla, hogy nem lehet gyerekük stb. stb.


De ezt kormányállástól függetlenül igen kevéssé tartom valószínűnek...

2010. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom,azért írtad ki ezt a kérdést,mert ma nem lehet a politika rovatban kérdést kiírni.Nyilván te is olvastad az eszement Jobbikos ötleteit,azért kérdezed ezt.

Én fiatalasszony voltam a Rákosi-időkben.Akkor még nem volt fogamzásgátló,tehát más módon kellett védekeznünk.

Valóban sok gyerek született a Ratkó-korszakban.(Ratkó Anna volt akkor az egészségügyi miniszter).De nagyon sok asszony halt meg vagy betegedett meg súlyosan,mert volt olyan szülésznő,aki otthon elvégezte a magzatelhajtást,annak ellenére,hogy súlyos börtönt kapott,ha erre fényderül.

A gyermektelenségi adót pedig nem csak a házaspároknak kellett fizetnie,hanem minden 18 éven felüli férfinak is,akár nős volt,akár nem.Ezt még Rákosiék megszüntették,mert nem lett ettől több gyerek.

Ilyen öütlet legfeljebb a Jobbik fejében fordulhat meg,de egyetlen kormány sem hozna ilyen törvényt.

Ellenkezne az emberi jogokkal is.

2010. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Azt hiszem elhúznék a francba ebből az undorító országból vagy nem is tudom mit tennék, de az biztos hogy tőlem nem kapnának semmit és nem szülnék gyereket úgy hogy nem akarok csak pl pechem volt és közben az elmegyógyintézetbe kívánnam aki ilyet kitalált. Bár el tudom képzelni hogy sok mániákus anyukának ez a paradicsom lenne!

Tényleg sok filmet nézel. Én láttam egy ilyen filmet a tv-ben, hát két perc után felállt a szőr a hátamon... Aki ilyet kitalál annak tényleg ban van az agyával.

2010. ápr. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Gusztustalan dolog lenne.
2010. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-10 22:42


Ez az ötlet nem Jobbikos, Boross Péter ötlete, aki messze nem Jobbikos...

2010. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
84%
Én épp most nézem a naplóban ezt a fergeteges hülyeséget... Sztem nem ezzel kellene rávenni a magyar lakosságot arra, hogy több babát csináljon és neveljen. Sok fehér, tanult ember azért nem vállal gyereket, mert nincs pénze rá, ha még megadóztatnak, ennyi se lesz. Itt ezzel már csak azt érik el, hogy mégnagyobb szegénység lesz, és mégjobban nem fogunk tudni felkészülni egy baba jövetelére. Mostmár nincs minden generációba gyerek, akitől kölcsönkapod a cuccait, és jó az a te gyerekednek is. Felnő benne vagy 5 gyerek. Csak arra fél milla kell, hogy a gyereknek alapcuccokat vegyél, hogy hazavidd a korházból. Ha végre ezt összekaparta egy házaspár, még jön a mindennapi pelus, ruha, mosás, kaja. Miből lenne rá, ha befizetem adóba amit összegyűjtök?? Nem beszélve róla, hogy sok magyar fiatal meddő. És küzd egy babáért.
2010. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Elmennék ebből az országból... Engem senki nem fog "megerőszakolni" hogy gyereket szüljek ha egyszer nem akarok és azt a jogomat sem vehetik el, mivel nincs 100%-os védekezés, hogy eldönthessem mi történik atestemmel! Ezzel csak elüldöznék a népet és nem jobb helyzetet teremtetnének.
2010. szept. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!