Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki ráismer belinkelné? Egy...

Aki ráismer belinkelné? Egy kérdést keresek, már minden formában megpróbáltam rálelni- itteni keresővel, googleval is.

Figyelt kérdés
Ma olvastam egy kérdést egy 15 éves lányról, akit nem igazán vesz figyelembe az anyja, mindent megcsinál otthon, a tesója semmit, és mégis mindig ő a feketebárány. Leírása szerint becsúszott gyerek volt, nem is akarták. Nem emlékszem a címre ami alatt futott. Megnéztem egy rakat kategóriában, google segítségét is igénybe vettem, de nem találom. Szeretnék neki egy linket eljuttatni. De már több ötletem nincs hogyan találhatnám meg. Aki válaszolt neki és esetleg emlékszik a kérdésre, linkelje be nekem, kérem!
2010. ápr. 11. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva ennyiből lehetetlen ráismerni, mert én az elmúlt pár napban kb 20 ilyen tartalmú kérdést olvastam.

De szerintem nyálazd végig a családi kapcsolatok témakört, biztos meglesz, ha mai kérdés.

2010. ápr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy már legalább 20x végignyálaztam.. arra gondoltam, hogy talán véletlenül másik kategóriába rakta, de már több kategóriát is végig néztem:S Nagyon hosszú volt a kérdés alatti kommentárja:S

Azt is írta, hogy kapott matekból most egy 4est, ami azért különleges, mert ő nem jó belőle. Minden házimunkát megcsinál otthon, de a tesója semmit, még is a tesó az elkényeztetett.. még próbálok összeszedni infokat, ami beugrik. Tanácsolták neki, hogy már csak 3 évet kell várnia, menjen koliba:S Még keresem én is, de kb du. 5 óta teszem, semmi eredménnyel:S véletlenül lezártam mielőtt belinkeltem volna neki amit szeretnék, ha elolvasna:S

Azért köszi szépen, hogy írtál! Aranyos vagy!

2010. ápr. 11. 00:35
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

váááoo:D imádlak:D igen, köszi! pedig rákerestem úgy is, hogy "szülők" így simán is, meg mindenhogyan:D


köszi köszi kösziiiiii:))

2010. ápr. 12. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!