Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiközvetítettek munkára,...

Mzz591 kérdése:

Kiközvetítettek munkára, konkértan debrencbe valami gyári munkára. De ez tőlem 88km-re van. Ilyet lehet?

Figyelt kérdés

Ilyen messzire kitudnak közvetíteni? és kötelező eszt elfogadnom ?

Nagyon messze van, most tegyek? havi 50et fizetnének ezért is vagy mi.



2016. máj. 30. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Kész vicc.. 88Km-, Uh(!) Meg 52Ez? Hát ez több sebből vérzik, ezek nem méltó feltételek, sajna nincs benne tapasztalatom. Én régen, nagyon régen kaptam kiközvetítést egy helyi csirketelepre, de nem akartam ott dolgozni. Megmondtam a munkaadónak hogy van más kilátásba, így is lett. Csak nem volt, nem tudtam szerezni, igazolni 1 hónapot. Akkoriba az volt a szabály ilyen esetre hogy 3 évre meg kell vonni a segélyt és meg is vonták, mára ez a 3 év nem 3 év hanem kevesebb sokkal.
2016. jún. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha gyár, akkor lehet rendes munkáról lenne szó, volt mikor ugyanolyan közvetítőlapot kaptam, mint legutóbb közmunkára és mégis rendes munka lett volna, most meg közmunkára kerestek embereket, 1 hónapra, ebből 2 hetet konkrétan másik megyében, több, mint 100km-el odébb kellett volna eltölteni, gyerekeket táboroztatni 0-24-ben közmunkásbérért. Itt már lehetséges bármi.
2016. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki közvetített? A munkaügyi központ, munkaerő-kölcsönző vagy a szomszéd Jóska?
2016. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!