Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki tud ukránul és magyarul...

Aki tud ukránul és magyarul is el tudná nekem magyarázni?

Figyelt kérdés
Szóval azt kellene elmagyarázni,hogy egyes internetes áruházaknál a postázási lehetőségek pontosan hogy vannak és mennyibe kerülnek kb. Gondolok itt olyanra, hogy pl.: Почтовая посылка, Укрпочта, Новая Почта stb. Leginkább azok érdekelnek amelyiknél utánvét lehetséges. Köszi

2016. máj. 31. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ukránul nem tudok de az tuti hogy külföldről neked utánvéttel senki nem fogja ideszállíttatni a dolgot. Külföldön ez annyiranem szokás, minden normális webáruháznál előre kell utalni.
2016. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ukrajnában vagy Magyarországon élsz (ez azért lényeges dolog)?

2016. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Magyarországon élek, de gyakran vásárolok külföldi oldalakról. Ha Ukrajnában élsz és onnan akarsz rendelni akkor sajnos nem tudok tanácsot adni, de azt tudom, hogy Magyarországra nem szoktak utánvétellel postázni semmit külföldről, egész egyszerűen a távolság miatt. Ilyen távolról az eladó nem biztos, hogy megkapná a pénzét. És amúgy is manapság mindenki előrautalással fizet, nem kell idegeskedni ezért, csak azt kell nézni hogy megbízható oldalról/eladótól rendelj, akit mások is értékeltek már.
2016. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ukrajnában élek és ukrán oldalról szeretnék rendelni. (Kérdező voltam)
2016. jún. 6. 19:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor tehát az Укрпочта - a rendes posta, ezzel is lehet küldetni a csomagot, ez olcsóbb, mint a Новая Почта, ami egy csomagküldő cég, viszont utóbbi esetében sms-t kapsz az érkezésről. Általában a postán veheted át, de persze kérheted házhoz is. A lakhelyed közelében csak annyit kell megtudnod melyik van.
2016. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi. És tudok utánvéttel is fizetni vagy mindegy melyiket választom akkor is előre kell?
2016. jún. 7. 19:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Legtöbbször előre. Наложенним платёж az utánvét, de ritka.
2016. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem.
2016. jún. 7. 19:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Esetleg azt tudja valaki,hogy úgy tudok-e utalni valakinek a számlájára,hogy nekem nincs?
2016. jún. 11. 22:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, ha bemész a bankba és befizeted (ez esetben csekket kérj).
2016. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!