Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lófrálnak rendszeresen...

Miért lófrálnak rendszeresen minden nap, most már hónapok óta, a 139-es busz vonalán katonai rendészek gépfegyverrel kettesével vagy négyesével?

Figyelt kérdés

2016. máj. 31. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Gépfegyverrel vbiztos nem , maximum (gép)karabéllyal.

Amúgymeg gondolom a készenléti állapot miatt az a kötelességük (migrik, terroristák stb.).

2016. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már azelőtt kezdték, és szerintem meg már nincsen készenléti állapot
2016. jún. 1. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet Neked van igazad, de én úgy hallom a hírekben , hogy még mostanbában is van bőven határsértő.

És Simicskó István is folyton a terrorizmussal folytatott küzdelemről beszél, ráadásul (gondolom) példát veszünk a többi nagy országról , ahol készenléti állapot van. Pl. Párizsban az már a mindennapi események közé tartozik , hogy bevetésiek járkálnak az utcákon és néha felbukkan egy-egy komolyabb (nehézfegyverzetű)egység.

2016. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezek mindig a kaszárnyába mennek, csak nem tudom honnan, szóval nem odavissza mendegélnek, és ugynakkor soha nem csinálnak semmit, nem nézik az embereket, nem feladatuk, sőt egyszer láttam egy eseményt, amibe állampolgári kötelesség lett volna beavatkozni, de továbbmentek direkt, és mondom, már jóval a cselekmények előtt is láttam őket, csak akkor a másik irányból, a Sasadi felől mentek mindig
2016. jún. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!