Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova tetováltassam ezt a "képet"?

Hova tetováltassam ezt a "képet"?

Figyelt kérdés
Horthy Miklóst szeretném feltetováltatni ahogy bevonul a fehér lován. Apum emlékére lenne, idén októberbe lesz 10 éve hogy eltávozott. Kiskoromba sokat mesélt Hortyrol ahogy bevonul a fehér lován, ezért szeretném ezt fel tetováltatni. Sokat gondolkoztam rajta hogy hova kéne de nem tudom. Nem mutogatni szeretném, nem is akarom olyan helyre ahol mások is látják. De leginkább olyan helyet keresek, ahol nem fog eltorzulni nagyon hogyha felszedek 8-10kilót. 23/F

2016. máj. 31. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Van kép róla, hogy hogy fog kinézni? Úgy könnyebb kitalálni :D
2016. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a karod felső részére.
2016. jún. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a homlokodra, a két oldalára pedig egy nyilas- és egy horogkeresztet.


Nagyon jó lesz!

2016. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Felsőkar, lapocka, comb. Mindegyik jó lehet. 10 kiló hízásnál még nem torzul nagyon sehol. Esetleg, ha nagyon kigyúrod a karod, de máshova nem, na akkor. :)
2016. jún. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PresidentEvil ***** válasza:
Szerintem politikai jelképeket, közéleti szereplőt, politikust, uralkodót semmilyen körülmények között ne tetováltass magadra. Soha nem tudhatod, a következő években, évtizedekben mi történik a világban, hogyan változik az illetőről, a jelképről a közvélekedés, nem ütközik-e egyszer törvénybe az adott motívum/kép használata vagy nem változol-e meg te magad annyira, hogy zavarjon.
2016. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha apu a fütyijéről mesélt volna sokat, azt is magára tetováltatná-e a kérdező. Vagy Korda Gyurit. Vagy Kiszel Tündét. Vagy a Horn Gyulát. :)
2016. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Nem vagyok náci, nem vagyok jobbikos. Horthy képe előtt gondoltam még puskásra is, mert ő róla és az arany csapatról is rengeteget mesélt és büszke volt rájuk, és szerette volna hogy én is az legyek. De nekem horthyra esett a választásom ilyen egyszerű.
2016. jún. 1. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Persze, hogy nem vagy náci, de azért Horthy az mégiscsak Horthy!


Egy kollégám szokta mindig mondani, hogy "Nem vagyok én rasszista, csak utálom a cigányokat." Meg hogy "Nem vagyok én raszsista, de az ember színe fehér." Na. Szóval még ha fel is tételezzük, hogy nem vagy te náci, de még csak egy kicsi fasizmus sem szorult beléd és egyszerűen csak butaságból tetováltatnád magadra Horthy Miklóst. Szerinted mit fog gondolni az, aki meglátja rajtad? Mert ha én, mint munkáltatód meglátom, azonnal repülsz. Hogy miért? Mert ha én meglátom, akkor az ügyfél is megláthatja, és az nekem nem kell. Nem érdekel, hogy tetováltak az alkalmazottaim, mert van köztük, akinek a fél oldala mintás. De Horthy nem oké. Rákosi sem.


Ezen gondolkodj.

2016. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem háton jól mutatna, vagy esetleg mellkason
2016. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!