Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 11 évesként el lehet menni...

11 évesként el lehet menni játék tesztelönek?

Figyelt kérdés

#munka #játék tesztelő
2016. jún. 1. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg helyesen írni, és utána (ha nem kamu a kérdés). 11 évesként amúgy sem kéne egész nap kockulni. Ráadásul, nem hiszem egy 11 évessel fog szerződni például az EA Sports...
2016. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem lehet, messze nincs még meg a tudásod hozzá.

Elsőnek a helyesírás!

2016. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
először írtam le a szót meg először láttam jó?
2016. jún. 1. 16:29
 4/13 A kérdező kommentje:
nem amúgy nem kamu
2016. jún. 1. 16:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést olvasd fel a szüleidnek, meg fognak halni :D
2016. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igazából anya kérdezte apától mert mondtam neki hogy az akarok lenni és ö nem nagyon jártas az ilyenben és inkább ide ki írtam :D
2016. jún. 1. 17:21
 7/13 anonim ***** válasza:

"először láttam jó?"

Csak egy jó tanács:

ha VALAHA tényleg tesztelő szeretnél lenni, akkor nagyon gyorsan szokjál le az ilyen viselkedésről!

Az ilyen embert páros lábbal rúgják ki onnan az első napon.


És tényleg tanulj meg normálisan magyarul, mielőbb. A mostani írásodban is van hiba - először ezt javítsd ki.

2016. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De azért annyi játékot láttam már a gta-tól a ninja gaiden-en át aleft four dead-ig hogy nem lehet újjat mutatni
2016. jún. 2. 13:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Újjat?

Figyelj: egy tesztelőnél első a pontosság. NEM téveszti el még a szavakat sem! Érted?

A második a gyorsaság. Nem játszik 2 órát egy játékkal, hanem már negyed óra múlva van fogalma róla, hogy milyen ez, és nagy vonalakban már érti az egészet.

A harmadik a lényeglátás.

Szempontok szerint nézi végig a programot, amit részben mások adnak neki. Olyan, mint egy forgatókönyv, vagy mint a repülőkön a checklist.

És végül: kiválóan tudja dokumentálni, amit látott.

Azt is tudod, ugye, hogy valamihez értenie is kell? Pl. jó, ha képzett programozó (több nyelven is).


Egy példát mondanék: a borkóstoló.

Tudod, hogy dolgozik?

Egy korty bort vesz a szájába, és utána kiköpi.

Na, a játéktesztelő sem csak ész nélkül játszik minden nap.

2016. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom én azt hogy nem egész nap meg hogy negyed órát vagy kevesebbet sok ilyen videót láttam már de a helyesírás nem nagyon számít mert amúgy is szóban mondja el az ember a véleményét
2016. jún. 2. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!