Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen zenéket ajánlanátok?...

Dave.H kérdése:

Milyen zenéket ajánlanátok? Olyan stílusú zenéket hallgatok ami a két véglet vagy nagyon lassú elvont kevés szöveggel, vagy valami gyors rap vagy porgos soundtrack.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem pl a lorde everybody wants to rule ghe word-ot a nightcore the golden age-t es hasonló ac soundtrackeket foleg trailer soundtrackeket de a witcher 2,3 zenéket is egész nap el tudnám hallgatni sőt el is hallgattam ezért valami új ilyen stílusú zenét keresnék vagy zenéket (annál jobb minél több). Tehát ízlésem ha mondhatnám úgy nem ilyen laza zene de nem is feszült ilyen drop the base hanem sokat mondó jelentéssel bíró ha mondhatom ezt "epic" es akar ilyen regi stilusu (nem barokk meg ilyenek hanem pl a witcher zeneje is a regi idoket idezi) szoval valami ilyesmi

2016. jún. 1. 19:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem odairni hogy a transformers filmekért nem rajongok (nem utalom oket) de a zenejet imadom tehat az a stilus is bejon
2016. jún. 1. 19:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég sok videójáték zenéje ilyen. Illetve a legjobb javaslatom Hans Zimmer munkássága. Az az ember zseni. Illetve John Williams. (Ő szerezte a Star Wars Filmek zenéjét.)
2016. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jún. 2. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!