Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magánnyomozó tud ebben segíteni?

Magánnyomozó tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Kép alapján szeretnék valakit megkeresni. Egy magannyomó tud ilyet, hogy elküldöm neki a képeket és azokat megkeresi valahogy hogy milyen közösségi oldalon vannak fent es hogy kinek a képei?

2016. jún. 1. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A Google is tud kép alapján keresni, próbáld ki.
2016. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam, de egyik képre se ad találatot. De fontos dolog lenne ez nekem. Ezért gondoltam a magánnyomozóra, hogy hátha többet tud ilyen téren mint én hétköznapi ember.
2016. jún. 1. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat persze hogy tobbet tud. Meg is keri az arat.


Amire te gondolsz, hogy majd utananez neked a rendorsegi nyilvantartasban, na az nem fog menni.

2016. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A magánnyomozó jogosítványa a magyar jogban nem terjed tovább, mint bárki másé is. Tehát, ahogyan előttem is írták, nem férhet (legálisan) hozzá érzékeny adatokhoz.

Ha egyáltalán foglalkozna veled, csak olyan dolgokat tehet meg, amit te is. Csak neki van hozzá rutinja.

Abban az esetben, ha eredményes lenne, akkor azt teheti, hogy a keresett személlyel felveszi a kapcsolatot. Elmondja neki, milyen megbízása van, s hogy összehozhat-e kettőtöket. Nemleges válasz esetén nem adhat át neked semmiféle infót. A pénz viszont akkor is jár neki.

2016. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magánnyomozó tanfolyamra járok, ha szeretnéd, körülnézek neked, ingyen. Nekem ez a hobbim :D Írj, ha érdekel
2016. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyen dolgozom. Ha gondolod írj, és utánanézek.
2016. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!