Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikorra várható nyugdíjam...

Trényi Péterné kérdése:

Mikorra várható nyugdíjam újraszámítására beadott kérelmemre válasz és több lesz e a nyugdíjam?

Figyelt kérdés
2012-ben áprilisban mentem korhatár előtti ellátásra. Mint közalkalmazott 2013. Jún 30- ig dolgoztam. Utána mint közalk. nem dolgozhattam tovább. De 2014. januártól munkaviszonyom volt mint nyugdíjas. Azóta is dolgozom részmunkaidőben. Beadtam a kérelmet Nyufig-hoz hogy újraszámítsák 2026.04. 14-től. Mind a mai napig nem válaszoltak, igaz ugyan még nem telt el a 60 nap. Kérdésem az, hogy van e rá remény, hogy magasabb összeget kapok?

2016. jún. 2. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

"2026.04. 14-től"??? Hát arra még várhatsz egy kicsit. :)


Ha csökkentett nyugdíjat számoltak, amikor nyugdíjba mentél, és mostanra elérted a korhatárt, akkor többet fogsz kapni.

2016. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam a dátumot, 2016-ban kértem az újraszámítást.Úgy tudom nem csökkentett összeggel kaptam a nyugdíjat, szolgálati időt vettek figyelembe 40 év 172 nap.Szíves választ köszönöm.
2016. jún. 27. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!