Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ADIDAS SUPERSTAR cipőt (fekete...

ADIDAS SUPERSTAR cipőt (fekete fehér) honnan tudnék szerezni?

Figyelt kérdés

Miskolcon lakom, és már lassan 2 éve szeretnék ilyen cipőt (nem kellenek az oltogatások hogy "milyen szar",meg hogy "tömeg cipő" nekem tetszik és kész) de eddig sehol sem találtam.Pár ismerősöm szerint Miskolcon belül nem is nagyon van ezért inkább rendeljek..Csak ezzel az a gond hogy még soha az életben nem rendeltem semmit én inkább személyesen szeretem megvenni (jól megnézni,fel próbálni...STB hogy biztosan passzol-e) meg nem is ismerek ilyen oldalakat...Az lenne a kérdésem hogy akik esetleg Miskolcon laknak tudnának-e nekem segíteni abban hogy hol tudnék találni ilyen cipőt!! Aki nem Miskolcon él de esetleg tud valami olyan megbízható lehetőleg (magyar oldalt) mondani ahol tudnék rendelni viszonylag olcsón,nagyon megköszönném..:)


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm...:) És lehetőleg normálisan válaszoljatok..^^



2016. jún. 3. 20:28
 1/2 anonim válasza:

[link]


Esetleg van olyan árus biztosan a piac körül,aki külföldről hoz be cipőket.

2016. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget...)
2016. jún. 4. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!