Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gimiben fognak csúfolni a...

A gimiben fognak csúfolni a nevem miatt?

Figyelt kérdés
Recska Bernadettnek hívnak, és utálom a nevemet. Általános iskolában sokan csúfoltak a nevem miatt. Félek, hogy ez gimiben is így lesz. Mert hát értitek mi az a recska..

2016. jún. 5. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Magyarosíts Recska Júliára!
2016. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy fognak, de szard le őket
2016. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínű, igen, mert egy ilyen név senkinek mellett sem fog elmenni szó nélkül, vagy ha nem is fognak csúfolni, akkor maximum csodálkoznak majd rajta, vagy érdekes lesz-e név hallatán, amúgy meg ha igen is akkor sem érdekeljen téged szerintem, mert ha esetleg csúfolnának is miatta, téged a neved miatt, ha látják, hogy evvel fel tudnak idegesíteni, akkor csakazért is még jobban fogják majd csinálni, mint ha mondjuk nem érdekel, akkor rgy idő után rájönnek, hogy hm hiába csúfolnak mivel nem érdekel téged, így majd nekik sem lesz értelme evvel foglalkozni, ha látják rajtad, hogy teljesen hidegen hagy!

Egyébként az is nagyban közre játszik, hogy milyen az az iskola milyen gyerekek járnak oda, normálisabb vagy gettósabb, nálunk nagyon gettós volt, mondjuk maga a város sem volt különb, ott pl garantált lett volna egy ilyen névért az ízekre szedés, én is oda jártam, és sokáig úgy emlegették, hogy az egyik legdurvább iskola

2016. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt érdemes megváltoztatni Recskire , Recskura .Valahogy intézd el hogy az aláíráson se a dolgozatok fejlécén ne látszódjon .
2016. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam egy olyan iskolában, ahol sok volt a roma, ott megszokottak voltak pl a sajat jobban elterjedt, keresztnevek, pl: már azt is furcsának tartották, hogy Kontra, nem csesztettek érte csak amikor hallották itt ott furcsa volt nekik szerintem
2016. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Kérj tanácsot Reisz Andrástól.
2016. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. jún. 24. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Könnyű azt mondani, hogy ne törődj vele, de sajnos én is csak ezt tudom. :( Megértelek, az én nevem még átlagosnak számít, mégis amilyen kegyetlenek az emberek, kikészítenek néha. Elég egy ember, aki melletted van, és ki fogod bírni, ne aggódj :)
2016. okt. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!