Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok ti is gondolkozni a...

Szoktatok ti is gondolkozni a halálon? Ha igen, melyik a legjobb (legkevésbé rossz) halál, amit el tudtok magatoknak képzelni? (Vagyis, amitől a legkevésbé féltek). És melyik a legrosszabb, amitől a legjobban féltek?

Figyelt kérdés

Lehet, h*lye kérdés, de érdekel. Én ilyen morbid emberke vagyok XD


Amúgy, ha nekem is válaszolnom kellene a kérdésre, hát, eléggé beteg gondolataim vannak XD


Például, szívesen halnék meg úgy, hogy az fájjon is, például egy késelésben. De akár az is jó, ha megfojtanak (pl. kézzel, kötéllel, zsinórral).


Viszont a legrosszabb a vízbefulladás lehet, attól félek talán a legjobban, meg esetleg az égéstől, de talán még az is jobb.



2016. jún. 7. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Cuki vagy <3

Mindegy, csak tudatában legyek.

2016. jún. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Nálam pont fordítva van, a fulladás, megfojtás az, amit mindenképp el szeretnék kerülni. Azt gondolom, elég fontos, hogy az embert hogyan találják meg/látják utoljára, és semmi kedvem fekete, puffadt fejjel várni, hogy beazonositsanak. Pl emésztési panaszok következtében meghalni meg marha megalázó. (Vakbélgyulladás, gyomorfekély, ha nem kezelik időben.)

Ha engem kérdezel, valami hirtelen, pl zuhanás, golyó, vagy hasonlók. Vagy akár ,,harc közben", amikor az emberrel csak úgy történnek a dolgok.

A tudatnál maradás nálam is előny volna.

2016. jún. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt nem is mondtam, hogy én is tudatomnál akarok maradni, lehetőleg mindent felfogni abból, ami történik - de ezt talán gondolni lehetett a leírásból is.
2016. jún. 7. 08:41
 4/7 PresidentEvil ***** válasza:
88%

Legszívesebben úgy halnék meg, hogy százöt évesen, erőm teljében megcsúsznék a hatvanszobás kastélyom frissen felmosott padlójú dísztermében, esés közben magamra rántanám azt a polcot, amelyen a Nobel- és Oscar-díjaimat tartom és ahogy földet érnék, szétcsapnám a fejem a színarany trónusom sarkában, utolsó pillanataimban pedig még hallanám mind a nyolc fotómodell barátnőm sikoltozását.


Azt viszont nagyon utálnám, ha egy hosszú, nagyon hosszú futószalagra lennék kötözve, amelyik lassan halad előre egy félhomályos gyárcsarnokban, valahonnan elölről pedig egyre közelebbről hallanám egy hatalmas ipari daráló zúgását.


Ha maradunk a realitásnál, kedvencként választanám a főbelövést vagy a zuhanást, mint szinte biztos és gyors módszert, viszont nagyon nem szeretnék hosszadalmasan szenvedni, tehát égést, fulladást, mérgezést mellőzném.

2016. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Legpreferáltbb az akasztás lenne, az lehet aránylag gyors és 'kellemes' halál. Amitől tartózkodom, az valami betegség által minden váladék közben fulladozva család által szánakozva...
2016. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valami olyan közben amikor másnak segítek,mást mentek meg,hogy legyen haszna is a halálomnak.
2018. jan. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Halálra ítéltként, kötél általi halállal.

Izgi lehet az utolsó éjjel, mikor már tudod, hogy a következő hajnal = a kivégzésed, de csak minden perccel közelít...

aztán az akasztófa alatt újra felolvassák az ítéletet, és átadnak a hóhérnak. Hátborzongaótan izgi lehet.


én is végig szeretnék végig tudatomnál lenni, lassú, fulladásos akasztással. Kíváncsi lennék, tényleg van-e erekció olyankor...

2020. júl. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!