Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen szinten hegedűltetek...

Ti milyen szinten hegedűltetek egy félév után?

Figyelt kérdés
Azokat szeretném kérdezni, akik hegedülnek és emlékszenek rá, hogy mikor elkeztek hegedűlni, hogy ment és egy félév alatt mennyit fejlődtek (mit tudtak eljátszani konkrétan).....

2016. jún. 8. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire vagy tanulékony, milyen a zenei érzéked, milyen komolyan veszed, mennyit gyakorolsz, milyen a tanárod, meddig tartanak az órák, hogyan tanulsz, hogyan tanítanak, mit tanulsz pontosan, stb stb.


Fél év alatt van, aki az alapokat sem sajátítja el, de van, akinek 'viszonylag' jól megy.

2016. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) te hegedűltél?
2016. jún. 8. 21:33
 3/6 anonim válasza:
Félév után még csak az alapok vannak meg,még csak egysoros dalokat játszottam.
2016. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másodikos voltam amikor kezdtem. Fél év után még csak a nagyon alap dolgoknál ment talán kicsit több, és nem azért mert rosszul játszottam, de nem sietettünk semmit, minden ment a maga idejében. Talán akkor már használhattam a vonót, de erre nem emlékszem, 9 éve volt.
2016. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ

:)

2016. jún. 26. 10:41
 6/6 anonim válasza:
Én csak egyszerű dalocskákat játszottam nnég. Életkortól is függ, mert én 7 évesen kezdtem, de aki idősebben kezdi az persze félév alatt lehet tovább jut.
2017. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!