Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene lefordítani...

Gyopika kérdése:

Valaki segítene lefordítani egy német fogalmazást? Az en nevem XY,17 éves vagyok . XY -en élek a szüleimmel . Szabadidőmben gyakran olvasok magazinokat, zenét hallgatok vagy a barátaimmal vagyok.

Figyelt kérdés
Hévégente gyakran kirándulni megyünk a családommal . Szeretem az állatokat, van egy kutyám a neve XY nagyon szeretem öt . Nagykoromban állat orvos szeretnék lenni . Szeretek sportolni csak sajnos nem igazán van rá időm .

2016. jún. 8. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ich heiße Balázs Kis. Ich bin 17 Jahre alt, lebe mit meinen Eltern in Debrecen. In meiner Freizeit lese ich oft Zeitschriften, höre Musik oder gehe mit meinen Freunden aus.

Am Wochenende mache ich oft mit meiner Familie Ausflüge. Ich mag die Tiere, habe einen Hund und ich liebe ihn sehr. Ich möchte später Tierarzt (Tierärztin) werden. Ich treibe Sport gern, aber ich habe leider keine Zeit dafür.

2016. jún. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!