Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudok e cigit vásárolni?

Dead626 kérdése:

Honnan tudok e cigit vásárolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy honnan tudok elektromos cigarettát vásárolni már egy jó ideje tervezgetem hogy veszek de nemtudom hol érdemes eggyik ismerősöm webshopból rendelte és azt szeretném tudni hogy honnan érdemes mert a dohányboltban hallottam hogy nem igazán hozzáértők vannak és hallottam olyat is hogy hatalmas áron eladtak egy olcso kínai 2 ezer forintos kis e cigit úgyhogy nem szeretnék így járni mit ajánlanátok hol tudnék venni olyan hely kéne ahol hozzáértő ember van aki tudja hogy mi merre hány méter ebből a szempontból!

2016. jún. 8. 22:07
 1/2 A kérdező kommentje:

ja és még arra lennék kiváncsi hogy dohányboltban lehet e cigi szettet vásárolni olyat mint például ez?

[link]

2016. jún. 8. 22:16
 2/2 -H.- válasza:
2016. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!