Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lol-ban Legendary skin elarázás?

Davidka1155 kérdése:

Lol-ban Legendary skin elarázás?

Figyelt kérdés
Van pár skin amit megszeretnék venni viszont ezek olyan 1820-as meg egy 3250-es skin és csak azt szeretném tudni hogy vannak-e olyan alkalmak amikor esetleg ezeket is leárazzák.

2016. jún. 9. 22:35
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
Az Ultimate (3250) skineket nem igazán, Legendarykat szoktak néha, de kicsi az esélye, hogy pont azt, ami neked kell. A weboldalon minden hó elején kiírják, hogy mik lesznek leárazva, azt érdemes nézegetni (pontos időpontot nyilván nem írnak, de egy hónapot szerintem megéri várni egy 1350-es, vagy 975-ös legendaryért)
2016. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha ez eddig szép és jó... Csak azt szeretném tudni hogy van-e olyan hogy esetleg akkor 1 1820-as skint árazzanak le 910-re. Olyat még nem nagyon láttam pedig nagyon kéne egy skin :)
2016. jún. 10. 16:36
 3/3 savanyújóska ***** válasza:
A Legendary az az 1820-as, és mint írtam, sajnos nem jellemző, talán ha egyszer kétszer láttam 975-ért, inkább 1350-ig szokták levinni. Én nem építenék rá, hogy Legendaryt megúszok 1820 alatt.
2016. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!