Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új suli szeptembertől! Mit...

Új suli szeptembertől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe kezdem meg a gimnáziumi éveimet és nagyon félek,mert nem ismerek senkit a leendő osztályomból sőt évfolyamomból se.Mit tegyek első napon?üljek le valaki mellé?miről beszélgessek velük?Nektek hogy ment az első nap?előre is köszönöm a válaszokat!:)

2016. jún. 10. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is ne idegeskedj.

Az én első napom nagyon jó volt.

Összegyűltünk, mindenki bemutatkozott, beszélgettünk.

Szerintem ne tervezd meg előre ezeket.

Majd akkor jönni fog magától.

Biztosan sok barátod lesz, emiatt ne aggódj.

2016. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves vagy!:) köszönöm a válaszod;) megprobálok nem idegeskedni:)
2016. jún. 10. 09:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha zárkózott személyiség vagy, akkor is lehet pár haverod/barátod. Pl. én sosem voltam az osztályközösségek kedvence (megosztó személyiségem van, zárkózottabb vagyok stb.), de nekem is szinte mindig volt valami haverom (kivéve tavaly meg 4.-ben, hát borzalmas volt XD). De valószínű a te eseted, élettörténeted nem olyan speciális, mint az enyém (nem akarok mesélni), vagyis ezt gondolom én. Vagyis nem leszel teljesen egyedül, legalábbis szerintem. Sok sikert.
2016. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már többen vannak egy csoportban, amikor belépsz a terembe, menjél oda hozzájuk, mondd, hogy Sziasztok, én is veletek fogok járni, X.Y.-nak hívnak, de azt szeretem, ha X-nek szólítanak, hogy egy kicsit vidd közelebb magad hozzájuk. Megkérdezheted, ti féltek-e a gimitől, kinek mi volt az erőssége az általánosban, melyik tárgy ment a legrosszabbul, ismertek-e valakit a leendő tanárok közül - ilyeneket. Ki merre lakik, milyen messziről jár be stb.
2016. jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
folyt.: és amikor válaszolgatnak, közben figyeld, ki mennyire szimpatikus, és a későbbiekben próbáljál csak vele beszélgetni, esetleg mellé leülni padtársként.
2016. jún. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segìtetek ezzel!Hát elején sajnos visszahúzodó vagyok de alapjáraton szeretek ismerkedni:) mindenkinek ment a zöld kéz ✋nektek hogy telt az első nap?
2016. jún. 11. 09:33
 7/8 Daidaimaru válasza:

Én is idén szeptemberben megyek gimibe :) Az én jövendőbeli osztályom nagy részét úgy ismertem meg hogy csinált másod unokanővérem ( 2 hét van köztünk ő is osztály társam lesz ) facen egy chat csoportot és felvette az egyik ismerősét akiről tudta hogy osztály társunk és ő is ismert még embert és így tovább :)

Ha eleinte félénk vagy akkor ajánlom azt a taktikát amit én szoktam használni :) ülj le valahova és légy levegő :) na jó tudom kicsit fura de egyszerű és hasznos :D csak ülj le és nézd hogyan alakulnak a dolgok , ki ki mellé ül ki hogy beszél , persze nem azt mondom hogy antiszockodj de figyeld meg az eseményeket és csak azzal kezdj barátkozni akit jónak találsz :D

2016. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sok sikert a gimihez neked is:)
2016. jún. 11. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!