Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek valami véletlen...

Ismeretlen Muvesz kérdése:

Szerintetek valami véletlen történt velem?

Figyelt kérdés
Azóta mióta rájöttem hogy az a lány akit szeretek halót azóta furcsa érzéseim vannak (egy előző kérdésemben erről már beszéltem ott van a történet)mint ha átélném a balesetet az ö szemszögéből és mintha magamat látnám álmomban a valóságban csak ott is az ö szemszögéből látok mindent mikor szerelmet valltam neki meg ilyenek.Csak hogy olyan érzésem van mint ha ez nem álom lenne... Érzek mindent amit ö érezhetett szerintem. Ma iskolába menet a buszon a kék pillangó(ez is benne van az előző kérdésben)járt a fejemben és hogy miért kellet meghalnia? de mikor leszálltam és mentem suliba majd egy barátom felököt véletlen mert sietett. Egyik pillanatban azt vettem észre a földön fekszek és sokan állnak körülöttem vérzet a fejem. És a kék pillangó most is elrepült ellötem meg kérdeztem láttátok? Ők csak annyit mondtak te bolond vagy hogy ha egy pillangó jobban érdekel mint az életed. Mikor bementem a kórházba azt mondták még szerencse hogy nem haltam bele mert nagyon bevágtam a fejem és a vicc az miközben ezt mondta akkor megjelent ellötem ez a lány aki meg halt a barna haja a kék szeme az autó baleset a veszekedés és a pillangó... Mikor kiment az orvos a pillangó ott volt az ablakomban és eltűnt... Ahogy fent írtam: Szerintetek valami véletlen történt velem?

2016. jún. 10. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ez valami anime?
2016. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem ez valóság

sajnos...

2016. jún. 10. 14:55
 3/4 A kérdező kommentje:
egyébként ahhoz képest hogy vészesnek találták a sérülést azt mondták 3 napon belül ha nem lesz baj haza mehetek. De félek hogy ha haza megyek fájni fog az hogy újra és újra átkel éljem a lány halálát...
2016. jún. 10. 15:01
 4/4 anonim válasza:
Szia, ajánlott lenne egy pszichológussal beszélned a történtekről. Itt gyakorin ne várj semmilyen különös magyarázatra szerintem. A legjobb lenne négy fal között beszélni valakivel a történtekről, aki tudja is ezt "kezelni".
2016. jún. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!