Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi ido kell hogy tultegyem...

Mennyi ido kell hogy tultegyem magam az osztályon?

Figyelt kérdés
Mar majdnem 2 oraja folyamatosan sirok. Egyszeruen az erzem hogy soha nem fogom tultenni magam ezen a csodas 8 even 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2016. jún. 10. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb neked. Neked volt egy csodás 8 éved, és most sírsz, amiért másik iskolába kel menned. Nekem 8 kibírhatatlanul pocsék évem volt, és kimondhatatlanul örültem, amikor a kegyetlen, rosszindulatú, pszichopata osztálytársaimtól megszabadulhattam. Bár a következő 4 év nem különbözött sokban tőle sajnos, de hát ez van. Kifogtam minden idők legpocsékabb osztályát, kétszer is egymás után, úgyhogy te csak ne sírj, hanem örülj, hogy volt egy ilyen jó 8 éved.
2016. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fanni27 ***** válasza:
Bárcsak én is sírhatnék ilyenért! Nekem sem volt túl jó osztályom, és nagyon remélem, hogy gimiben jobb lesz. Ti bármikor találkozhattok, de én kivel találkozzak? Az osztályomban teljes mértékben láthatatlan vagyok. Nem piszkálnak, meg semmi ilyesmiről nincs szó, csak nem látnak. Belekezdek egy mondatba és a többiek nem is figyelnek, hanem belevágnak a közepébe. Amikor a barátnők egy sorban mennek, én mindig mögöttük kullogok. (Amugy csak 6 lány van rajtam kívül, ez is megnehezíti a dolgom.)
2016. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!