Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A West Endben felkertek...

A West Endben felkertek modellnek. Ez igazi modell ugynokseg vagy csak kamu? ( bocsi az ekezetek miatt)

Figyelt kérdés
szoval a baratnommel setaltunk es felkertek modllnek de nem adtak nevjegyet csak a telefonszamomat ketdeztek. En mondtam hogy nem erdekel es elmentunk. De hallottam mar olyat is osztalytarsaimtol akik megadtak a szamunkat e-mailjuket stb. Akkor ez most mi? Rendes emberek vagy csak kamu? ( egyebkent engem erdekel a modellkedes)

2016. jún. 11. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kamu volt,csak a számodat akarták

Ha tényleg modelkedni szeretnél abban viszont tudok segíteni, ha gondolod írj rám

2016. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lehető legjobbat tetted, amit ilyenkor tehettél, hogy eszedbe sem jutott megadni címed/számod.

Esetleg névjegykérés, és közlöd, hogy otthon megbeszéled a szüleiddel.

Ha az osztálytársaid megadták az elérhetőségüket, és tényleg "modellügynökség" a megkereső fél, akkor szerencséjük volt, de sajnos nem igazán kifizetődő ilyen témában a szerencsére hagyatkozni.

2016. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!