Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lol - Hogyan jussak ki bronzból?

Davidka1155 kérdése:

Lol - Hogyan jussak ki bronzból?

Figyelt kérdés
Rengetegszer utánanéztem már a témának, de egyszerűen nem segít a dolog, hogyha 50x elolvasok egy olyat hogy "Hogyan jussunk ki bronzból?" akkor se... Mert, hogyan kerülhetném az olyan helyzeteket, mikor mondjuk az enemy full premade nálunk meg senki.... mikor tele van a csapat lengyellel vagy ukránnal agy románnal vagy akárkikkel és csak én nem értem hogy mivan... vagy amikor még a supportnál sincsen se ping se ward se semmi, aztán jön az afk meg egymás oltogatása "why no help?" meg report jungler meg ilyenek.... Még ha az én lanem jó is meg wardolva van meg segítek is a csapatnak egyedül elfeedelt enemyket nem lehet 1v5-özni de ha együtt nekeik megyünk is már tökmind1 az egész mert meghalunk aztán jön hogy "report my team".... Ha van valami amivel azért az ilyen lehetetlen helyzetből is kikerülhetek akkor nagyon szivesen fogadnám a tanácsokat.

#League of Legends #bronz #hogyan jussunk ki bronzból
2016. jún. 11. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

jól sejtem, hogy hogy keleti szerver?


ez ellen nem lehet mit tenni, vagy meg kell próbálni olyan championnal amivel ha te el vagy feedelve "le lehet" hozni még ha a többi szar is


Annie, Lux és társai

2016. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetekben tudom ajánlani Garent, kapsz egy kis feedet, és 4 ember kell majd, hogy szét tudjanak szedni. Tapasztalat.
2016. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából kb mindegy, hogy kivel mész, a lényeg, hogy válassz ki 1-2 hőst, gyúrj rájuk NAGYON és szigorúan csak őket hozd rankedre. Egy idő után eljutsz velük arra a szintre, hogy már minden egyes meccsben jók álsz, aztán már hosszú távon kifogsz jutni.
2016. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!