Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Voltam a parkban...

Mit tegyek? Voltam a parkban és akkor megláttam Őt. Nagyon jól néz ki és szeretem is. Másnap újra láttam. Egy haverjával volt és ettmegnézett. Minden nap mikor megyek suliba látom és irtóra megnéz.

Figyelt kérdés
Mit jelent ez?Én is bejövök neki?Egyébként ugyanannyi idős mint én.

2016. jún. 11. 12:34
 1/2 anonim válasza:
Igen, bejössz neki. De lehet hogy van valakije... Vagy menj oda hozzá vagy csak amikor majd következőre látod mosolyogj rá vagy kacsincs rá. Lehet hogy akkor még közelebb kerültök.
2016. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is bejössz neki,igazat kell hogy adjak az első válaszolónak!Jó ötletnek tartom azt is hogy mosolyogj rá vagy ilyesmi,és az is jó lenne hogyha valahogy megpróbálnád megismerni(pl. ha van egy ismerősöd aki ismeri s akkor valahogy összehozni egy találkát)
2016. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!