Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gond lehet...

Szerintetek ez gond lehet hogy nem mondtam igazat vagy nincs jelentősége?

Figyelt kérdés
A barátommal nem règ voltunk időpontot kèrni az anyakönyv vezetőnèl.Aki rá kèrdezett hogy munka viszonyban van-e a barátom.Meg hogy milyen iskolát fejezett.Meg szintèn tőlem is megkèrdezte hogy milyen kozèp iskolát fejeztem.Èn szègyeltem azt mondani hogy semmilyet igy rá vágtam hogy èpitèszeti iskolát fekeztem ami persze nem igaz.Ő pedig feljegyezte egy lapra hogy milyen iskolát "fejeztem" ami persze nem igaz.Csak nem akartam előtte magyarázkodni hogy milyen okokbòl nem tudtam befejezni a közèp sulit.Nem is èrtem nekik konkrètam mièrt fontos ez.
2016. jún. 14. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

De az általánost csak befejezted?

Mondhattad volna azt

2016. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lett volna szabad hazudni

Legközelebb mondd azt, h megvan az általános iskolád

(meg mész esti gimibe) De olyat amit nem végeztél el ne mondj senkinek

2016. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom.CSak hirtelen nem tudtam mit mondani.Olyan aki esküdött esetleg megtudná mondani mièrt fontos ez hogy ki mit dolgozik ês mlhogy milyen közèpiskolai vègzettsège van vagy hogy egyáltalán van-e?
2016. jún. 14. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!