Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik a Cheese in the...

Létezik a Cheese in the trap-hoz hasonló dorama?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 22:36
 1/3 Monikachan válasza:
Szia sajnos nem tudok hasonlot mondani de a segitsegedet kernem.. Hol nezted a cheese in the trapot? Mert en elkezdtem vikin nezni de sajnos csak a 4ig reszig van magyar felirattal... A sorozatbaratos linkek pedig nem jok ..nagyon halas volnek ha megirnad:)
2016. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen az egyetemen játszódik akkor iskolai doramákat tudok ajánlani:

Orange Marmaled ez gimibe játszódik és vámpiros:D fen va indán

Hana yori dargo ez japán 2 évad és egy fil fen az inda videon

Hana Kimi Ez egy fiú iskolába játszodik ahova beiratkozik egy lány és fiúnak adja kimagát bizonyos okok miatt. Nagyon vicces abszolut vigjáték meg egy kicsi romantika:33

Koizora gimibe játszodik melodráma és gyönyörű :')

High School love on gimibe játszodik szerepelnek benne infinite tagok nem tudom kpopper vagy e:DD

Cheer Up! iskolai romantikus:33

Dream High művészeti suliba játszok, zenés, romantikus

Heartstrings Iskolai romantikus:) Ft island tag szerepel benne ha kpoppos vagy:DD

School 2013 iskolai dráma


egyellöre aszhem ennyixDD ha szeretnél még más műfajba doramát nyugodtan irj. Bár ezzel a listál szerintem elleszel egy darabig, ha link tudok linkelni:DD

2016. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha kell link*
2016. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!