Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki megtudná nekem mondani,...

Valaki megtudná nekem mondani, hogy 12 hónapja felfüggesztett jogsit, jogerős végzés nélkül ( még bírósági tárgyalás sem volt) bent tárolhat-e az okmányiroda, úgy, hogy semmilyen határozatra nem tud utalni? És mennyi ideig teheti meg?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt egy közeli hozzátartozóm használta az autómat,amellyel érintőlegesen súrlódott egy mellette elhaladó kocsival! Mindketten elhagyták a helyszínt,de a másik fél 2 óra múlva mégis bejelentést tett mondván ( felismerte a kocsit de azt hogy ki vezette azt nem látta). Én otthon voltam és mikor lakásomra jöttek a rendőrök magamra vállaltam. 4 óra múlva előállítottak,vizelet és vérvétel,mivel 8 éve szedek enyhe szorongáscsökkentőt és ezt kimutatta a vizelet. Ezután (7 óra múlva)elvették a jogosítványomat,a vérminta értékének megérkezéséig. Semmit sem találtak a toxikológia szakértők,csak azt a szabályszerűen orvos által felírt mennyiségű gyógyszert. Ennek ellenére vádat emeltettek az ügyészségen bódult vezetés miatt,de mivel a bírónőnek nem egyértelmű a helyzet nem tűzött még ki tárgyalást. Azóta teljesen tönkrementem idegileg és anyagilag is,hiszen diszpécser a szakmám amihez kell a jogosítvány. Két hete adtuk be az ügyvédemmel a beadványt,hogy azonnal szüntessék meg az eljárást ellenem,mert nem én követtem el.
2016. jún. 16. 01:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!