Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek SPIÁTER fémet...

Enkidu kérdése:

Szerintetek SPIÁTER fémet lehet hegeszteni vagy ragasztani? Pár mm profilvastagságú anyagról van szó.

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Morzsalékos öntvény , milyen tárgy repedt meg , gázpisztoly ?
2016. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hegeszteni nem, ragasztani persze lehet, de ha riasztófegyver, akkor használhatatlan lesz
2016. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hegeszeni nem csak forrasztani,. Vannak ezek az alumínium forrasztós új csodaanyagok HTS 2000,meg a durafix, super aloy 1, ,meg az alufor(magyar) akik szerint lehetséges...

Utóbbival próbálkoztam, de nem sikerült.


ZAMAK vagy POT METAL REPAIR vannak videók.

2016. jún. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Nem gázpisztoly, hanem egy motorkerékpár óratarrtó műanyag dobozának fedlapja, amely spiáterből van. Ez felűlről ráfekszi a műanyag házra és épp az egyik óra feletti vékony rész törött el (ahol kör alakban veszi körbe felűlről az egyik órát). Remélem jól le tudtam írni, hogy miről van szó.
2016. jún. 17. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!