Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megérni erre...

Szerintetek megérni erre fordítani a pénz felét? 15/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőre kezdem a gimnáziumot és egy rokon elvesztése miatt a csalàdunk egy nagyobb összeget örökölt amit szétosztottunk és én 3M-t kaptam. Természetesen ez egy része annak a nagy összegnek. És én arra gondoltam hogy nem marhasàgokra szeretném költeni hanem egy cserediàk utazásra gondoltam. Az àltalàban 2millio korul mozog. Szerintetek megerne?

2016. jún. 16. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az a cserediàk utazás. Lesz belőle bármilyen hasznod? Nem feltétlenül anyagi, hanem valami, aminek később hasznát veszed.
2016. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem remek ötlet, én is ilyesmire költeném, ráadásul remek helyekre tudsz így menni ennyi pénzből. Legrosszabb esetben is marad nagyjából félmilliód... Szóval hajrá! Azt megtudhatom milyen országon gondolkodsz? 😃
2016. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó gondolat, de én a helyedben talán egy-két évvel később mennék, sokkal jobban hasznosul, és kevésbé fog hiányozni a család, ha egy picivel idősebb leszel. Bár ahhoz is idő kell, amig a kiválasztási procedurán tuljutsz, meg fogják viszgálni, hogy alkalmas vagy-e ilyen hosszu távollétre. Nagyon sok tapasztalatot fogsz szerezni, életre szóló élmény lesz! Amerikába készülsz?
2016. jún. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen amerikàba szeretnék, hogy fejlesszem az angolom:)
2016. jún. 17. 07:20
 5/6 anonim válasza:
Szia :) . Én ugyan nem voltam cserediák de közel voltam ahhoz, hogy menjek. Tudok ajánlani pár peogramot akik tényleg nagyon jók, de így visszagondolva (én) tudnod kell nem csak pozitivumai vannak a cserediákságnak. És nem kiábrándulásként, de nem 2-2millió 500ezer lesz , hanem sokkal több, mindig van plussz költség én összképként ilyen 3,5-4milliót mondanék. Ha érdekel valami írj üziben :)
2016. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább költeném egy részét 3-4 hetes nyelvi kurzusra Angliában. Közelebb van, rövidebb, olcsóbb, akár ugyanolyan hasznos is lehet.


De ettől függetlenül nagyon érett és jó ötlet a cserediák program is, és ha belevágsz, sok sikert kívánok!!!

2016. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!