Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz azzal aki...

Szerintetek mi lesz azzal aki önkezével vet véget életének? Van 2 ismerősöm akik az elmúlt 5 évben hunytak el és néha elgondolkodom rajta mi lehet velük. Inteligens válaszokat kérek ha lehet.

Figyelt kérdés
végzet,halál

2016. jún. 16. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs bizonyíték az élet utáni létre, így a legvalószínűbb a puszta valóság: tudatuk megszűnt a halál pillanatában, testük pedig idővel lebomlik és visszakerül a körforgásba, vagy pedig mumifikálódik.
2016. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A válasz annyi, hogy senki senki tudja, csak hiszi.

Eddig senki sem jött vissza a halálból hosszabb idő elteltével, így nem tudhatjuk mi történne utána. A különböző vallások mind másképpen értelmezik a halál utáni létet, viszont mindegyikben megemlíthetjük közösként, hogy hisznek a halál utáni létben, ugyanakkor sokan vannak olyanok is, akik úgy gondolják, hogy a halál után nincs semmi, vége. Így tehát kérdésedre válaszolva, azt mondanám, hogy a hitedből keress erre választ.

2016. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyes teóriák szerint -főként ha hiszel a mennyben meg a pokolban- az öngyilkosok nem jutnak a mennybe, nem lelnek megnyugvást, egyébként meg senki sem tudja, még azt sem hogy a természetes halál után mi van

én személy szerint nem bánom hogy sötét vagyok ebben a témában, szerintem jó hogy az emberek tudatlanok, mert így egy kicsit jobban figyelnek az e-világi dolgokra, persze mnd ettől teljesen függetlenül én is kíváncsi vagyok, de nincs jogom siettetni a dolgokat, egyszer úgy is kiderül

2016. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előre is bocsánat, ha a válaszommal megbántok valakit, teljes mértékben magánvélemény.


Szerintem azért, ha az ember még kezdhetne valamit az életével, de nem kezd, felelősségre vonják odaát. Ha viszont gyógyíthatatlan beteg volt az illető, akkor nem biztos, hogy ez a helyzet. Ha súlyos bánat érne, szerintem nem merném megtenni. Félnék, hogy a túlvilágon nem lehetek együtt a szeretteimmel. Kivárnám, amíg eljön az én időm.

2016. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!