Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam vissza a...

Martin Novák kérdése:

Hogyan állítsam vissza a Google Chrome-ot?

Figyelt kérdés

Nemrég a google kereső átváltott a yundoo.com-ra de nem tudom miért. Már próbáltam e beállításokban mindent, és semmi sem működött ugyan úgy maradt a weboldal. És hiába próbálom, pedig így biztos sikerülne, az about:config nem jön be. Azt írja hogy: A webhely nem érhető el.

Kérem valaki segítsen!



2016. jún. 16. 22:29
 1/6 crudy ***** válasza:
Beállítások-keresés-keresőmotorok kezelése-töröld ki a yahoot az alapértelmezettekből és a továbbiakból is
2016. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam többször is de semmi. és nem yahoo hanem yundoo
2016. jún. 16. 23:30
 3/6 crudy ***** válasza:
bocs, yahoo yondu ugyan az. Töröld a chromeot és telepítsd megint. Ha ez sem akkor lehet van a gépeden egy kéretlen alkalmazás, plugin vagy ilyesmi.
2016. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Újratelepítést javaslok én is, vírusirtás után. Előtte érdemes lementeni a könyvjelzőket.
2016. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké! én egyáltalán nem értem a google-t. Az újratelepítés nem használt úgyhogy hagytam a fenébe és használtam egy ideig a Edget. és mikor újra használni akartam a google egyszer csak megjavult. Már nincs az a yundoo oldal nem tudom hogy mi történhetett míg nem használtam.
2016. jún. 19. 02:01
 6/6 crudy ***** válasza:
:D jolvan ez is egy megoldás.
2016. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!