Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki a Jász Plasztik Kft. -nél...

Aki a Jász Plasztik Kft. -nél dolgozik, elmondaná, hogy mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán? Dorogházi Ágit ismered?
2016. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nem csak Nyíregyházán, hanem úgy általánosságban kérdezem.

Amúgy nem, nem ismerős :/ Ki lenne ő??

2016. júl. 1. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Természetesen.

A cégeseket nem tudom miújság mivel én vállalkozón keresztül vagyok. Akkor kezdjük az elején. A felvétel gyors és korrekt, ahogy annak lennie kell. Az utazás rémes, nekem pl Karcagtól 2 és fél óra! De most 3 mivel járunk Tiszabőre. A gépekre nem mondanám, hogy nehéz mert végül is meggyőzhető. Van néhány gép pl a 4-es üzembe, amik kifejezetten gyorsak és azt valóban nem bírja mindenki (ha oda írnak ki én is haza jövök inkább).

Fizetés nettó 110 körül alakul, szabadságot nem fizet és ha el mész szabadságra a bónuszból is elvesz. Ilyen esetben annyira már nem is éri meg járni. A kijelentő papírokat egy kín szenvedés mire kiküldik. Senkinek nem ajánlom ezt a munkahelyet, ha teheti inkább menjen az elektrolux, ottawa vagy valami más helyre. Ne hajtsa a pénz, hogy hát nettó 100000 felett lehet keresni mert nem biztos hogy megéri. Pihenőd alig van otthon főleg ha sokat kell buszozni. 4 napot megyünk és 1 nap a szület itt szinte ismét alig marad időd. Selejtkezelést ne vállalj! Remélem segítettem.

2017. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régen "nyíregyházi állások" facebook csoportban sok olyan posztot olvastam ahol kérdezték ezt, és mindig csak negatívat mondtak róla, ott dolgozók is vagy, vagy volt-ott dolgozók .
2017. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozok rajta. Kihajtják az ember beléd utána elhajtják vesznek fel újat. Mocskos egy banda.
2017. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia én most nemrég dolgozam 3 honapot ott a munka egészen jó nekem tetszet a fizetés szar és sajnos engem kise fizetek rendesen 2000ft kaptam azt igérték küldik husvét után de azotase semi
2018. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!