Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok a helyemb...

Ti mit választanátok a helyemben? Most érettségiztem és ballagásra pénzt kaptam, viszont nem tudom mit válasszak. Jogsi vagy fényképezőgép?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném letenni a jogosítványt,de azt hozzá kell tennem,hogy saját autóm nem lenne,csak az itthonit tudnám néha használni,de azt sem amikor akarom csak ha épp másnak nincs rá szüksége.A másik dolog,hogy nagyon régóta vonz a fotózás,de eddig sosem volt pénzem egy jobb gépre és fotózni is nagyon szeretnék.Nem tudom melyik mellett döntsek.

2016. jún. 20. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Fényképezőgép, mert a jogsin meg is bukhatsz nem is csak egyszer aztán meg szívod ha végén nem tudod a pótvizsgát fizetni aztán egyszer csak arra eszmélsz hogy kezdheted újra az egészet
2016. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Fényképezőgép mert mindig lehet és csak a tiéd


és


Jogsi azért nem mert ha nincs hozzá járműved akkor csak egy kis lépés a vezetéshez + sok embernek van jogsija és mindenki akar szóval lesz is (majd fuvaroztatod magadat jobb híján meg buszozol)

2016. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is ezért hajlok talán jobban a fényképező felé,mert a jogsit talán nem tudnám kihasználni amíg nincs saját járművem,viszont vezetni is nagyon szeretnék,de a fényképezés meg kikapcsolna és szeretem.
2016. jún. 20. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!