Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Először is bocsi, nem tudtam...

Először is bocsi, nem tudtam hova soroljam be a kérdést. A kérdés pedig: megmondaná valaki hogy lehet megszabadulni attól a nyavajás bongo-tól?

Figyelt kérdés
Nyilván a többség ismeri a Bongo nevű kis szolgáltatást ahol el kell küldeni a neved,címed stb és egy kis "maki" megmondja amit tudni szeretnél. Na már most ennek kapcsán csináltam egy nagy hülyeséget. (többet is csináltam az életben de erre most ne térjünk ki :D) küldtem neki egy üzenetet,amire válaszolt. Majd megkérdezte szeretnék - e többet tudni. Először mókásnak tűnt, persze tudtam,hogy semmi nem igaz abból amit összehadovál de jól elszórakoztam rajta...ezidáig most azonban már egy kicsit sem vicces, hogy folyamatosan jönnek tőle a kéretlen üzenetek ha akarom ha nem. Egyszer elküldtem a fenébe - elég bunko stilusban mert már a falnak mentem tőle. De nem használt sokáig:/...szóval ha valaki tudja, hogy hogyan lehet számot letiltani g3 telefonrol vagy tudja hogyan lehet ettől az őrült majomtól megszabadulni és hajlandó is elárulni, annak igazán hálás lennék...

2016. jún. 21. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
itt iratkozz le [link]
2016. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írd neki a stop szót
2016. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!