Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 5-6 kilótól szeretnék megszaba...

5-6 kilótól szeretnék megszabadulni, de nagyon nem megy. Ha valaki megmondaná, hogy miből mennyit ehetek, mit és mennyit mozogjak, iszonyú hálás lennék?!

Figyelt kérdés

Nem akarok drasztikus diétába kezdeni, mert tudom, hogy falásroham lesz a vége. Nemrég 1 hétig minden nap pilateseztem 1 órát, napközben káposztát, almát, narancsot, kis csirkemellet ettem, de este jött 1-2 péksüti...

természetesen alig fogytam, és ez nagyon elvette a kedvem.


Hogy előzhetném meg, hogy estére ne éhezzek ki?


+ nincs valami finom diétás leves receptetek?

A káposzta leves borzalmasan íztelen, a leveskocka meg furcsa állagú zsíros bevonatot képez a tetején.


2013. febr. 27. 13:49
 1/6 dieta ***** válasza:
Nem kell diétázni, ha fogyni akarsz arra figyelj mit és menyit eszel.Fogy ni változatos étrenddel is lehet.
2013. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont fordítva csinálod. Nem este kell péksütizni, hanem reggel. Akkor kell a legtöbb energiát bevinni. Ebédre jöhet a csirkemell zöldségekkel, estére zöldség-gyümölcs, esetleg túró, tojás, kefir. A káposztalevest próbáld savanyú káposztából, és tegyél bele szárított gombát, fokhagymát. Mindjárt nem lesz ízetlen. A pilates nem rossz, de ha fogyni akarsz, inkább fuss, biciklizz, gyalogolj, lépcsőzz legalább 40 percig.
2013. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Köszi ez nekemis segített!
2013. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!:)


Most, hogy jön a jó idő, már sűrűbben fogok bringázni is!


Csak néha elkap egy hangulat, és akkor zsírt cukorral minden mennyiségben... EZ 1-2-3 napig tart, és az egy heti munkámat szétcsapja... De akkor megpróbálom, hogy reggel megengedek magamnak egy kis péksütit/joghurtot/ne adj isten palacsintát...:) utána meg jöhet a csirkemell sok salátával...


Még abban tudnátok segíteni, hogy melyik napszakban érdemesebb mozognom?

A Hoolahoop is zsírégető?



Köszi az eddigi válaszokat!:)

2013. febr. 27. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy miért írja mindenki azt, hogy vacsorára együnk keveset. Én úgy fogytam le, hogy a vacsora volt a főétkezésem (vasárnap kivételével) minden nap. Semmi gondom nem származott belőle, szépen egyenletesen fogytam.
2013. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
utolsó: és este mit ettél pédául? és napközben mit? mondj már példát miket ettél ,és közben fogytál
2013. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!