Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nyáron?

Mit csináljak a nyáron?

Figyelt kérdés
A szüleim azzal csesztetnek hogy nem vagyok levegőn és nem tudom hova mennyek. Budapesten lakom a 17. kerületbe, egy antiszociális gamer vagyok és nincsenek barátaim.

2016. jún. 21. 02:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kicsit kimozdulni a komfortzónádból.. Nekem is volt olyan korszakom amikor ki se mozdultam a szobámból, sokat játszottam meg ilyesmi, és semmi kedvem nem volt semmihez, de ha kimozdulsz ebből rájössz hogy csak pazarolod az idődet. (persze nem azt mondom hogy ne játssz soha, én is játszok a mai napig, de mértéket kell tartani).


Próbálj ki egy sportot ami érdekel.. Járj le úszni, focizni, vagy valami még speckóbbat. Kezdj el tanulni valami nyelvet(én magamtól tanultam meg franciául), szervezz programokat ismerősökkel, talán akkor lesznek barátaid. Tudom hogy nem könnyű kilépni egy ilyen helyzetből, de igazuk van a szüleidnek hogy csesztetnek, ez nem vezet sehova.

2016. jún. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
HAHA én meg a 18ban, de mivel szeptemberig nem jön ki új kieg, ezért lehet nekem is meg kell látogatnom a külvilágot lassan
2016. jún. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
72%
Gép előtt ülsz, és nincsenek barátaid... Ez azért komoly XD Multizni nem szoktál valamelyik játékon? Ott nincs olyan, akivel jó viszonyban vagy? Kérd el a címét, és utazz el hozzá bmeg! Az a baj a mai fiatalokkal, hogy mind ilyen begyepesedett és tespedt agyatok van. Anyátok meg apátok nem bír megnevelni. Lehet, hogy ők két multi pálya betöltése közt csináltak téged, és azért vagy ilyen gyökér. Az én időmben ilyen nem volt. Állj fel, aztán segíts a szüleidnek a háztartásban fenék képű!
2016. jún. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetőleg nyári iskolába. Hátha megtanulsz helyesen írni.

"mennyek", "kerületbe"... pff...

2016. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!