Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsinaljak ha már fel...

Mitcsinaljak ha már fel idegel nagyon meg elrontja a kedvem hogy nem viszonzott a szeretete?

Figyelt kérdés
Volt egy lany regebben akibe szerelmes voltam es ő se szerettt egyszer talalkoztam vele de azt se akarta mert nem egyedül jött, egy másik lányba is szerelmes voltam ekkor vele egyaltalan nem jött össze es unagyazzal a lannyal megpróbáltam kapcsolatot hozni de megint viszonzatlan e kellene már egy barátnő de azt nem ertem hogy ,beszelgettem vele mar iskolaba is meg facebokon kuldott szivet eloször mikor rairtam akkor kedves volt de mar most nem rendes velem mert tegnap irtam neki hogy talalkozzunk es erre kuldot egy nevetős fejet meg egy szivet es azt irta hogy majd meg meglatjuk azutan ma azt irta hogy massal van vagyis ma nem ér rá kerdeztem tőle hogy holnap talakozunk e azt mondta nem es mostmar roszzul erzem magam

2016. jún. 21. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sokat segítene a megértésben, ha egy magyar nyelvű oldalon magyar nyelvű mondatokat írnál.

Egyébként a szerelem vagy kölcsönös, vagy nem. Erőltetni nem lehet.

2016. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy lány, akinek tetszel, de ő neked nem tetszik, és te visszautasítod, akkor most ő is utáljon téged? Nem. És így van itt is. Nem tehet róla, egyszerűen nem tetszel neki. Ez van. Ezt nem lehet így megoldani, ahogy te gondolod. Neked tetszik a lány, de te nem tetszel neki, ez van, lépj túl rajta. Sok lány van még a világon. Nem kell rosszul érezned magad. De ha mégis, akkor pihenj le. Nem vicc. Most nyár van, amúgy is meleg van, fülledt és fárasztó az egész. Menj, pihenj le, ha nincs jó kedved. Nem éri meg mérgelődni, meg aggresszívnek lenni ilyen dolgok miatt, egyszerűen szard le, éld a saját életed.
2016. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!