Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unokahúgomat szeretném meglepn...

Unokahúgomat szeretném meglepni, szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Amerikában élek, kb. fél éve. Unokahugommal nagyon jóba voltam, de az utóbbi időben alig tartottam vele a kapcsolatot. Pár napja kaptam tőle egy olyan üzenetet, hogy nagyon hiányzok neki, és nagyon szeretne már beszélni velem. Azt találtam ki, hogy mivel neki szünet van, ezért hétvégén meglepem azzal, hogy amikor reggel felkel, az anyukája helyett én fogom várni a konyhába.Lehet, elkezd majd kérdőre vonni, hogy miért nem szóltam, meg stb, de ennyit csak megcsinálhatok. A szüleinek holnap szólnék. Ha úgy van, kihoznám magammal majd. Egy hónapig lennék náluk.
2016. jún. 21. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, hiszen írta is, hogy hiányzol neki. Ha ki is vinnéd, annak meg külön örülne, legalábbis én biztos örülnék.
2016. jún. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!