Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaja, kajaaa! Kaja! ? (Most...

Kaja, kajaaa! Kaja! ? (Most ideírok egy kérdőjelet, mert muszáj)

Figyelt kérdés
Miért van ez? Mindig éhes vagyok. Ha eszem utána nem, de kb fél óra elteltével, vagy max 1 h múlva megint. Folyton csak enni, enni, enni. Nem tudok eleget enni, hogy később ne legyek éhes. Kb óráként olyan éhes vagyok mintha napok óta nem ettem volna. Szüleim szerint azért van mert növök (14 éves vagyok). Na de ennyire? Ez már nem normális szerintem, de lehet hogy én vagyok hülye, nem érek ehhez.

#farkas #növés #éhes #farkas éhes #válaszoljatok már #éhi vagyok #növekedés folyamata
2016. jún. 21. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szomjúságérzettel, vizeléssel hogy állsz? Sok oka lehet a farkasétvágynak, az egyik a cukorbetegség.
2016. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Há mivel nyár van elég gyakran vagyok szomjas, mondták már higy ha éhes vagykok, akkor igyak, hátha igazából szomjas vagyok, de nem így van, mert ha iszok attól még éhes maradok
2016. jún. 22. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!