Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » En mar eleg regota apaca...

En mar eleg regota apaca szeretnek lenni, nem vagyok parkapcsolatra! De ellemben almaimban sajnos van baratom. Miert?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a tudattalan agyad jobban tudja, hogy mire van szükséged.
2016. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert tudat alatt vàgysz barátra. Apáca csak akkor legyél, ha egész életedet Istennek akarod szentelni. Az apácaság nem csak abból áll, hogy örökre szingli vagy. Csomó imádkozás, rengeteg karitatív tevékenység.... stb...
2016. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem tudat alatt sem vagyok baratra es lelki ismeretfurdalasom van almomban amikor egy pasival epp lefekszem.Ott is az van bennem,hogy nover szeretnek lenni.Csak keves szeretetben reszesulok rokonoktol es olelesre vagynek sokaktol ,de konkret baratra nem! Csakis Istennek szeretnek elni 101%-ig7!!
2016. jún. 23. 07:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt most a tudatod mondta!

Hogy tudat alatt mire vágysz, azt pedig az álmaid mondják meg.

2016. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!