Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay licit vásárlás idegen...

Ebay licit vásárlás idegen sajnos nem tudom ittis van e minimum ár mint a vaterán vagy pedig itt ha nyertél automatikusan viheted?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Oda van irva, hogy elerted-e a minimalarat. Ha nem ertesz angolul ennyire sem, ne az ebay-en vasarolj.
2016. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
öcsém mi előtt osztod az eszed előbb tanulj meg írni ha angolul tudnék valószínűleg nem tettem fel volna itt kérdést. de a magyart ismerem veled ellentétben.kösz a választ sokat segítettél
2016. máj. 19. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem írt hibásan. Az hogy nem írt ékezetet az valóban minimális igénytelenség, mert telefonról is simán lehet írni, meg külföldi billentyűzetről is.



Egyébként, annyiért viszed amennyiért nyered. Ha az eladónak nagyon nem tetszik, akkor esetleg írja, hogy jajj bocsánat elromlott xy. De ez nem jellemző. Én is vettem már apróságokat ilyen 40-50ft okért postával. És gond nélkül elküldték.

2016. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!