Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Édesanyám rokkantsági ellátást...

Édesanyám rokkantsági ellátást kap. Az utolsó határozaton az áll: a következő orvosi felülvizsgálat ideje 2016. 07. hó esedékes, mindeddig még nem jött értesítés, neki kellene újra az eljárást elindítani, és hol? Időpontot kérni? Pest megyében lakik.

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 04:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam.Nagyon nehezen fel tudtam Őket hívni, azt mondták sok a beteg. 1 évre rá jött a behívó rövid határidőt adtak a papírok beszerzésére, volt sehova nem is tudtam elmenni, olyan sokára adtak előjegyzést. A Vizsgálat már másfél hónapja volt, amit mondtak, hogy levélben értesítenek még nem történt meg. Szomszédasszony 3 hónap múlva kapta meg a határozatot. Ő is betegebb lett én is százalékot emelnek pénzt nem sajnos, pedig drága gyógyszerek kellenek még.
2016. jún. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, és ez idő alatt folyósították tovább az előzőleg meghatározott összeget?
2016. jún. 27. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Várjatok hívni fognak. Közben megkaptam a Határozatot és mégis emelték a nyugdíjam.
2016. júl. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. júl. 18. 02:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Van akire csak 1 év múlva kerül sor, nagyon sok a beteg.
2016. júl. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez van, a lényeg, hogy addig is küldik az ellátást, azt a rengeteg pénzt ... :( köszi
2016. júl. 20. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!