Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek ez mennyire...

Lányok! Nektek ez mennyire jön be, hogyha a társkereső oldalon ilyen adatlappal találkoztok?

Figyelt kérdés

Én egy olyan férfi vagyok, aki számára fontos az őszinteség, az intelligencia és a humor. Szeretek sportolni, szórakozni, ugyanakkor vannak céljaim az életben, amiket szeretnék megvalósítani. :)


Korábban versenyszerűen sportoltam, de amióta dolgozom kevesebb szabadidőm van, így csak hobbiból űzöm a következő sportokat: foci, kondi és az új hobbim a falmászás. ;-)


Bár sokat kellett tennem érte, de szeretem és elégedett vagyok a jelenlegi munkámmal, mivel megbecsülve érzem magam.Véleményem szerint az életben a család valamint az igaz barátság a legfontosabb, és én szerencsésnek érzem magam, mivel nagyszerű emberek vesznek körül. Már csak az ideális Társ hiányzik mellőlem. :)



2016. jún. 23. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de tapasztalatból mondom, hogy ezzel kb 0% esélyed van. A nőknek mindig kell valami rossz fiús beütés (nem kell mindig hard rock póló, kigyúrt test, tetkó...stb, de valami kis apróság), ami ebből totálisan hiányzik. Hiába akarsz kedves, őszinte lenni, a nőknek ez a kettő az utolsó két dolog amire szükségük van (kell nekik, de ha csomó minden más nincs meg benned, akkor cseszheted).
2016. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus a leírásod.

Az első válaszolónak részben igaza van. Olyan nőket nem is fogsz vonzani, akik másra hajtanak, de lefogadom, hogy vannak nem kevesek, akik stabil hátterű, kiegyensúlyozott életű és öntudatos pasit akarnak fogni, akivel hosszútávon tudnak tervezni.

23L

2016. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Hidd el, hogy ez totálisan nem működik. Egyrészt a nők 90% nem azért megy fel a társkeresőre, hogy társat keressen, hanem önbizalmat gyűjt. Élvezik azt, hogy elcseverésznek, aztán ha megunják, akkor eltűnnek. Nem azért mondom ezt, mert vágynék arra, hogy lányokat zaklassak, akiknek megszereztem a számát, hanem az a bajom, hogy egyik levélváltás után eltűnnek és se kép se hang és meg se tudod kérdezni, hogy most akkor mivan: az internet előfizetésed szűnt meg vagy csak nem jöttem be neked?

Amelyik komolyan keres társat az a fentebb említett okok miatt nem fog kapcsolatba lépni veled. Én is leírtam hasonlókat, meg azt hogy mérnökként dolgozok, ráadásul most van sok szabadidőm, szívesen elmennék kirándulni, moziba, romantikázni, akárhova, szeretek sportolni...stb: eredmény SEMMI. A nők kb 90%-a nem válaszol, 8% visszaír, hogy bocs de nem és kb 2% az aki elkezd valami "NEM!"-től eltérő választ visszaírni, de általában abból sem lesz semmi. És én ráadásul a környezetem szerint jóképű, kedves és okos vagyok és semmi probléma nincs velem, tehát nem valami triviális hiányosságom miatt van nálam ez a helyzet.

2016. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nos így 30. évesen nekem az a meglátásom,hogy Magyar nőkkel nem érdemes foglalkozni,mert idejét múlta mindegyik. Az előttem írt kommentekben nagyon jól megfogalmazták azt, mi is a fő baj igazából a magyar nőkkel.És tisztelet a kivételnek! Tudom hogy vannak normális Magyar lányok is, de nagyon kevesen.És ez itt a baj sajnos, mert egyszerűen felfogni nem tudom miért korcsosulunk el ennyire? Higgyétek el, hogy igazuk volt nagyszüleinknek, hogy a tisztelet - becsület - hűség, sokkalta előrébb volt, mint a megvetés - szánalom skodás -lenézés stb. mi egymás. Mert hová jutottunk fejlődésünk során? Sehova, mert vissza maradottak lettünk emiatt, hogy úgy bánuk el egymással mint az állatok. És ez tény!Ha magyar férfiakban és nőkben lenne annyi szemérnyi tisztelet, hogy nem néznék le egymást, talán akkor ESETLEG lenne rá lehetőség, hogy akár több magyar férfi tudna végre, és több magyar nő is válogatás és mércék nélkül is boldog kapcsolatra lelni ithon. De mivel sajnos nem ilyenek vagyunk, mert hajlunk a hülyeségre, így ez nem meglepő.Én azt javaslom, ne itthon keresd a megfelelő partnert, mert ithon nők nem olyanok a hogy olvashatad a kommentekből Talán külföldön még értenek az igazi szerelem nyelvén, de itt a magyar nők mind érzéktelen egyéneké váltak.
2017. febr. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!