Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek, mennyire jön...

Lányok! Nektek, mennyire jön be ez a nyitó szöveg a társkeresőkön? F/25 (Kizárólag lányok válaszára várok! )

Figyelt kérdés

Szia kedves Barbi!


Az imént néztem meg a profilod, és nagyon vonzó, kedves, intelligens lánynak tűnsz, aki felkeltette az érdeklődésem, ezért szívesen tudnék meg rólad többet. Szimpatikus volt, amiket az adatlapodon olvasgattam, és szeretnélek jobban megismerni, mert úgy gondolom, hasonlóak a szándékaink!

Én egy pozitív gondolkodású, vidám, jó humorral megáldott,érett srác vagyok, aki keresi a megfelelő társaságot, illetve szívesen ismer meg új embereket. Ha úgy érzed, hogy érett felfogással rendelkező, és nem pedig primitív, felszínes emberek társaságára van szükséged, úgy én lehetek a te embered.

Mit gondolsz? Megér egy-két levélváltást a lehetőség?


Szép napot!



2016. ápr. 14. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, a második bekezdést a helyedben teljesen kihagynám.

Azzal, hogy magadat ajnározod és állítod, hogy te bizony nem vagy felszínes, eléggé felszínesnek tűnsz.


A 'hasonlóak a szándékaink' sem épp egy barátságos megfogalmazás.

Ha titkárnőt, vagy állást szeretnél, tökéletes, de itt (gondolom) az ismerkedés a cél, a túl formális és HIDEG megfogalmazás pedig minden, csak nem ide való.


A legvégén pláne nem tetszik a 'Mit gondolsz? Megér egy-két levélváltást a lehetőség?' rész.

Egyszerűen túlságosan is gépies a dolog.

Olyan, mintha egy munkatársat keresnél.


Értem én, hogy érett lánynak írsz, de az nem azt jelenti, hogy formanyomtatványban kell beszélnetek.


Én azt javasolnám, hogy a -szeretnélek jobban megismerni- részig tartsd meg, a megismerni utáni részt töröld ki és hagyd a megismerkedésre.


A rövid, lényegre törő, kedves szöveg sokkal megnyerőbb, mint a hosszú sallang.


Sok szerencsét a hódításhoz!

2016. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel! :)
2016. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyetértek veletek, de én kicsit tovább mennék. Szerintem, hiába ez jön belőled, gondolod-érzed ezt, akkor sem jó, ha rögtön ellövöd ezeket, amik "bókok is lehetnek", de nem csak ezért ... Értem én, hogy nem akarsz egy snassz szöveggel nyitni, de ez SOK! Gondolom, te sem vagy egy túl szellemes emberke, nincs hangulatod hozzá, és persze jóideje magányos vagy, ami RIDEGGÉ TESZ, én, és nagyon sokan, egy cipőben járunk. https://www.youtube.com/watch?v=A0Ju9bkjTCs&ebc=ANyPxKrTFM5p.. [link]
2016. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig az első levélnek nem arról kéne szólni, hogy megkérded van-e kedve ismerkedni. Hanem hangsúlyozd ki, mi tetszett az adatlapián. Pl.: látom, hogy szeretsz futni. Mióta futsz? Volt esetleg olyan futóverseny, ahol találkozgattunk? Ne kérdezd meg azt, hogy van-e kedve ismerkedni. Írj neki egy üzenetet, amiből látszik, hogy elolvastad a bemutatkozását és tényleg meg fogott benne valami, nem csak egy sablon szöveget küldessz szét, minimális energia befektetéssel. Ha fennt van a társkeresőn, akkor ismerkedni szeretne, ha pedig válaszol, akkor veled szeretne ismerkedni.
2016. ápr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És még valami, ne nyiss soha se úgy, hogyha úgy érzed, hogy érett felfogású emberre van szükséged, nemnpedig primitív, felszínes emberek társaságára vágysz. Ez az egész mondat, rossz üzenetet hordoz. Nincs jogod senki más felett ítélkezni, csak saját magad felett. Ez a mondat úgy visszás, ahogy van. Ilyennel kezdj ismerkedni. Az egyéni bemutatkozásra nincs szükség arra ott az adatlapod. Szerintem sokat tud dobni a leveleden, ha egy kicsit viccelődsz, de ha nem ilyen a személyiséged, akkor fölösleges.
2016. ápr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A levél megfogalmazásában nem érzem a hidegséget. Bár lehet, hogy ez csak arra bizonyíték, hogy engem is hideg módorral áldott meg az Úr.
2016. ápr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!