Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magányos emberek! Ez a kérdés...

Magányos emberek! Ez a kérdés minden korosztálynak szól. Ti hogy viselitek a nyarat?

Figyelt kérdés
Leginkább azoktól kérdezem,akim 2 és fél hónapig nem találkoznak egy baráttal se, unatkoznam, de felnőtt szinglik is válaszolhatnak.(:

2016. jún. 24. 16:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
Dolgozom. Általában mire hazaérek már hullafáradt vagyok, így nem is hiányzik annyira a társaság. Azért azt nem mondanám, hogy nem találkozom senkivel :)
2016. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem vége lett a suli első pár nap király volt aztán unalmas lett néha elmegyek fürdeni a közeli tóhoz mindenki haverokkal vagy a szerelmével van én megy egyedül de silveres lettem lolban:D
2016. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok haver! :D


Én amúgy tökéletesen elvagyok. :D


Egész nap gépezek. :)

2016. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én keresek magamnak társaságot, programokat, teszek érte, hogy emberek között legyek, igyekszem új embereket megismerni

36F

2016. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is szívesen járkálnék el ide meg oda,meg társalogni,de nem tehetem meg. Az szomszédban lakik 2 fiú,akiket ismerek,de anya megtiltotta,hogy beszélhessek velük. A hátunk mögött van a strand,de oda se mehettem el sose egyedül,mert anya utálja a strandot. Csak ezért. Tőlünk 3 háznyira lakik 2 lány,akik egyidősek velem,de azokkal se beszélgethetek. Közelben van fagyizó,oda se mehetek el. Ráadásul 4 hétig mamánál leszek,ahol egyáltalán nem mehetek sehova,mert tatám beteg,és mamának vigyáznia kell rá,és ráadásul minden messze van. A legrosszabb az,hogy emiatt a második legjobb barim megutált,lassan 1 éve,pedig 6 éve vagyunk barátok. A többieknek meg túlságosan be van táblázva a nyara,ők azért nem érne rá):
2016. jún. 25. 06:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, elárulnád hány éves vagy?
2016. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt hittem,kiírtam...na,mindegy

12

És ti;

2016. jún. 25. 20:54
 8/12 anonim válasza:
És ha te hívnád át hazzátok a barátnőidet?
2016. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szomorú, hogy ennyire nem engednek semmit és senkit. ezen gondolom aligha tudnál változtatni, de azért próbálkozni talán érdemes lehet vele, hátha használ. próbálj meg azokkal a barátokkal lenni, akikel engednek találkozni, azon kívül, ha már nem mehetsz sehova, akkor kezdj el olvasni, műveld magad. ha nem engednek ki a világba, akkor a könyvek elhozzák neked a világot és talán ezt megakadályozni sem fogják.

könyvekhez ráadásul nem csak pénzért lehet jutni, a könyvtárakban és a neten is van egy csomó lehetőség. a filmekkel és játékokka szemben a könyveket fejlesztik a képzelőerőt, memóriát, figyelem összpontosítást és rengeteg információval képesek szolgálni. nem véletlenül mondják, hogy a kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja - mert a kutyán belül sötét van olvasni...

,-)))

2016. jún. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: kb. Összeírtam a nyárra 20 könyvet,ebből már 2-őt kiolvastam(:


Van egy barátom,aki szintén nagyon unatkozik,és nem mehet táborba se. A nagymamája 2 utcával arrébb lakik,vele találkozhatok. Tegnap ő azt mesélte,hogy ő még csak könyvet se olvashat,mert az apukája csak Shekaspearre műveket enged neki. És ez hihető,habár így neten olvasva nem

2016. jún. 26. 06:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!